Ściana z płyty warstwowej

Data dodania: 16-11-2017


Informacje:


Firma: Solcraft Sp. z o. o.

Adres: Bogdanka 7F

Miejscowość: Brzeziny

Kod pocztowy: 95-060

Telefon: +48 22 723 83 27

Domena: https://solcraft.pl/Opis:


Aby ograniczyć uciekanie ciepła z budynku zimą, a także jego wnikanie do wnętrza w okresie letnim, należy przede wszystkim stosować nowoczesne materiały budowlane, które zapewniają odpowiednią izolację termiczną. Ściana z płyty warstwowej, która została wyprodukowana przez doświadczoną firmę SOLCRAFT, na pewno sprawdzi się tutaj idealnie, pozwalając oszczędzać na rachunkach za energię przez cały rok.

Firma produkuje płyty, stosując solidne materiały, a do tego wykorzystując innowacyjne technologie. W efekcie można skorzystać z rozwiązania współpracującego z pompą ciepła lub wybrać płyty izolacyjne, które ułatwiają utrzymanie niskiej temperatury we wnętrzu latem oraz wysokiej zimą. Strona internetowa firmy solcraft.pl to najlepsze miejsce na zapoznanie się z szeroką ofertą przygotowaną przez producenta.

Opinie:

Użytkownik sofrasish dodał komentarz Ocena 4
Płyty warstwowe od Solcraft są nowoczesnym rozwiązaniem dla budownictwa - zapewniają dobrą izolację termiczną w budynku. Myślę, że warto je stosować, bo można sporo zaoszczędzić na kosztach związanych z energią.
Opublikowano: 2019-05-17 11:47:58


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY