Informacje:


Firma: PPHU "BU-MOR"

Adres: Zagrodowa 67

Miejscowość: Oświęcim

Kod pocztowy: 32-600

Telefon: 507 022 814

Domena: https://eszkoleniabhp.com/Opis:


Każdy zawód wiąże się z określonymi czynnikami i potencjalnymi niebezpieczeństwami, jakie mogą stanowić dla pracowników zagrożenie zdrowia lub życia. Niezależnie od wykonywanego zawodu należy poznać te czynniki oraz sposoby zapobiegania im, jak również sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych oraz zaskakujących. W tym celu organizowane są szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy, które są obowiązkowe dla każdego pracownika. Szkolenia okresowe BHP w e-learningu to propozycja wygodna i godna zainteresowania

Chcąc z niej skorzystać, wystarczy odwiedzić stronę internetową, dostępną pod adresem: eszkoleniabhp.com, gdzie zaprezentowana została bogata oferta szkoleń BHP dla różnych grup zawodowych. Kursy są zoptymalizowane do indywidualnej specyfiki danego zawodu, a ich wirtualna forma sprzyja satysfakcji z udziału w szkoleniu.

Opinie:

Użytkownik seagenad dodał komentarz Ocena 5
Szkolenia BHP w formie e-learningu okazały się wygodnym sposobem na zdobycie wiedzy w tym zakresie przez naszych pracowników. Dla mnie jest to najlepsza oferta edukacyjna. :)
Opublikowano: 2019-03-27 12:32:20


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY