Domy energooszczędne poznań

Data dodania: 26-11-2017


Informacje:


Firma: Ekoprodet

Adres: Os. Rusa 45

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-245

Telefon: 61 874-06-81

Domena: https://www.ekoprodet.pl/Opis:


Redukcja wydatków związanych ze zużyciem energii jest szansą na to, aby płacić niższe rachunki zarówno za prąd, jak i za ogrzewanie. Ekoprodet to doświadczony doradca w tym obszarze. Firma udziela wsparcia merytorycznego podmiotom gospodarczym oraz osobom prywatnym. Cel jest zawsze jeden – znalezienie sposobu na ograniczenie zużycia energii i wprowadzenie praktyk przyjaznych środowisku i jednocześnie portfelowi. Tyczy się to również zagadnień związanych z budową domów jednorodzinnych.

Stosując odpowiednie technologie, każdy z nas jest w stanie postawić budynek, jaki będzie spełniał wszelkie wymagania związane z oszczędzaniem energii potrzebnej zarówno do ogrzewania, jak też zasilania domowych sprzętów. Domy energooszczędne w Poznaniu nie są w tej chwili czymś wyjątkowym. Na ich postawienie decyduje się rosnąca grupa konsumentów, dla których niższe wydatki w skali roku mogą stanowić wielką ulgę finansową.

Opinie:

Użytkownik Naturs dodał komentarz Ocena 4
Domy energooszczędne są coraz modniejsze, powstają całe osiedla takich domów - i dobrze, musimy zacząć dbać o środowisko!
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY