Grzechotniki

Data dodania: 22-02-2023


Informacje:


Firma: Ekologia.pl

Adres: Kaliszówka 4

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-909

Telefon: 224989898

Domena: https://www.ekologia.plOpis:


Atlas zwierząt dostępny w portalu ekologicznym opisuje różne gatunki. Na stronie internetowej ekologia.pl można znaleźć  różne ciekawe informacje. Opisywane są tutaj grzechotniki teksańskie. Ich ciało pokryte jest plamami w kształcie rombów. Występują w Ameryce Północnej. Zamieszkują pustynie i półpustynie na obszarach górskich oraz nizinnych. Można je spotkać w miejscach, w których znajdują się kryjówki, takie jak głazy, nory, kłody oraz niewysoka roślinność. Są aktywne w nocy i prowadzą samotny tryb życia.

Te gady z rodziny żmijowatych są mięsożerne. Żywią się najczęściej kręgowcami i bezkręgowcami. Ich jad jest bardzo groźny dla człowieka, dlatego uznawane są za jednych z najniebezpieczniejszych węży Ameryki Północnej. 

W portalu znajdują się również inne informacje. Można się tu dowiedzieć, jakie są zasady prawidłowego żywienia, kiedy warto zdecydować się na aromaterapię oraz w jaki sposób pielęgnować rośliny ogrodowe. Dużą popularnością cieszą się także artykuły dotyczące dbania o środowisko naturalne.

Opinie:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY