Orafol

Data dodania: 28-06-2023


Informacje:


Firma: EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Adres: Fabryczna 1B

Miejscowość: Kalety

Kod pocztowy: 42-660

Telefon: 343578624

Domena: https://converting-tasm.plOpis:


Sklep z taśmami, rzepami i filcem przemysłowym oferuje wysokiej jakości produkty od sprawdzonych marek. W asortymencie znajdują się między innymi samoprzylepne taśmy Orafol, które są przeznaczone do użytku przemysłowego. Wyróżnia je duża odporność na uszkodzenia. Zachowują swoje właściwości w szerokim zakresie temperatur, od-40 do 120 stopni Celsjusza. Dostępne są warianty o różnej sile klejenia.

Ta sama marka produkuje folie odblaskowe, które służą do znakowania pojazdów uprzywilejowanych. Produkty dostępne są w korzystnych cenach. Sprzedawca zapewnia sprawną dostawę towaru do klienta.

W sklepie ze strony internetowej pod linkiem converting-tasm.pl można zamówić również samoprzylepny filc techniczny o właściwościach wygłuszających. Ten materiał nadaje się także do chronienia powierzchni. Dobrze wchłania wilgoć i substancje oleiste. Firma zajmuje się sprzedażą izolacji, dyspenserów i rzepów przemysłowych, które można wykorzystać na przykład do mocowania dywaników welurowych i podsufitek w samochodzie.

Opinie:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY