Informacje:


Firma: Centrum Geologii i Geotechniki Tomasz Skrzypczyński

Adres: Monte Cassino 5

Miejscowość: Ciechanów

Kod pocztowy: 06-400

Telefon: +48662335254

Domena: https://cgg-geo.com/Opis:


Właściwie chyba każdy zgodzi się, że to, jak zaprojektowany i wykonany zostanie fundament pod mającą powstać budowlę – ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa mieszkańców, jak również dla komfortu korzystania z gotowego budynku. Jest to szczególnie istotna kwestia wszędzie tam, gdzie przyszły gospodarz przewidział budowę piwnic.

Specjalistą, którego należy zatrudnić, by mieć możliwie szerokie wiadomości na temat wymagań, jakie stawia danemu fundamentowi określony skrawek ziemi – jest geolog. Na naszym rynku działa całkiem pokaźna liczba przedsiębiorstw, które oferują fachowe badania gruntu (także na terenie Wyszkowa).

Jednym z przedsiębiorstw, wartych bliższego przyjrzenia się każdego z potencjalnych klientów, jest firma Centrum Geologii i Geotechniki – funkcjonująca przede wszystkim w rejonie Mazowsza.

Lata różnorodnych doświadczeń pozwoliły na stworzenie oferty, która doskonale wpisuje się w potrzeby dzisiejszego rynku budowlanego. Firma jest przygotowana zarówno na odwierty na potrzeby mniejszych, prywatnych klientów, jak również większych partnerów instytucjonalnych.

Opinie:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY