Sale szkoleniowe Kraków

Data dodania: 13-12-2019


Informacje:


Firma: B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.

Adres: Sianowska 37/2

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-431

Telefon: +48 61 663-86-88

Domena: http://www.confero.pl/Opis:


Jednym z polskich miast, w który branża szkoleniowa rozwija się wyjątkowo dynamicznie, jest Kraków. Wraz z rosnącą ofertą szkoleń w różnych branżach, rozwija się też oferta sal szkoleniowych dostępnych w tym mieście.

Serwisem, który zbiera sale szkoleniowe w Krakowie, jest Confero.pl, wyszukiwarka obiektów konferencyjno-szkoleniowych. Takich obiektów jest w Krakowie - według danych pochodzących z serwisu - niemal sto czterdzieści, co czyni to miasto jednym z najlepiej rozwiniętych pod tym względem w Polsce.

Sama wyszukiwarka konferencji ma kilka funkcjonalności, z których chętnie skorzystają organizatorzy szkoleń. Są to między innymi możliwość wyszukiwania tylko określonego rodzaju obiektu (na przykład hotel czy centrum konferencyjne), możliwość zobaczenia na mapie Krakowa, w której części miasta znajdują się poszczególne obiekty, a także - szybko dostępna, czytelna informacja o tym, ile sal konferencyjnych każdy z obiektów posiada w swojej ofercie i jak wielu gości zmieści się w tych salach - taka informacja znacznie ułatwia i przyspiesza wstępną selekcję.

Opinie:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY