Informacje:


Firma: Drukarnia Amicus

Adres: Miła 19

Miejscowość: Skórcz

Kod pocztowy: 83-220

Telefon: 58 582 17 35

Domena: https://www.amicus-druk.eu/Opis:


Powinny być przede wszystkim wytrzymałe i zapewniać ochronę produktom, które się w nich umieszcza. Jednak pudełka mogą pełnić jeszcze inną funkcję. Jeżeli nada się im odpowiedniego kształtu i pokryje ich powierzchnię wysokiej jakości drukiem, staną się wyjątkowym narzędziem perswazji. Drukarnia Amicus oferuje właśnie takie opakowania kartonowe. 

Najwyższa jakość druku to główna wizytówka tej firmy. Dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszych technik oraz korzystaniu z najlepszych maszyn, przedsiębiorstwo Amicus oddaje w ręce kontrahenta produkt o maksymalnie najlepszym efekcie końcowym. Jest to możliwe dzięki wykorzystywaniu techniki offsetowej, która obecnie zapewnia najefektywniejsze rezultaty. Pozwala to także na wykonanie olbrzymiego nakładu w niedługim okresie. To szczególnie korzystna oferta dla firm, którym zależy nie tylko na jakości, ale też na czasie. 

Opinie:

Użytkownik nisede dodał komentarz Ocena 3
Uważam, że to świetni specjaliści od druku - na jakości ich pracy można polegać w 100%. Współpraca z nimi jest, jak najbardziej, udana. :)
Opublikowano: 2019-11-25 13:49:55


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY