Oświetlenie podwodne do łodzi

Data dodania: 26-05-2022


Informacje:


Firma: Airmech

Adres: Polna 19

Miejscowość: Juszkowo

Kod pocztowy: 83-000

Telefon: +48 600 020 192

Domena: https://airmech.plOpis:


Każdy, kto chce nabyć wyposażenie do jachtu, znajdzie wszystko, czego potrzebuje w asortymencie firmy Airmech. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą zawierającą produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców, które spełniają wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa.

Dużym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszy się zwłaszcza profesjonalne oświetlenie podwodne do łodzi typu LED. Lampy są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, więc będą bezproblemowo działać przez wiele lat. Żarówki świecą jasno i są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Ponadto klienci mogą dobrać do zestawu również wysokiej klasy ledowe oświetlenie kabinowe oraz pokładowe. Dodatkowo firma oferuje innowacyjny moduł służący do obsługi całego systemu.

Co więcej, przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem sieci elektroniki morskiej oraz systemów sanitarnych na jachtach i statkach. Fachowcy wykonują również kompleksowe remontu łodzi.

Opinie:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY