Zmywarka Winterhalter

Data dodania: 12-07-2019


Informacje:


Firma: Wencel Sp. z o.o.

Adres: Potockich 105a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-534

Telefon: +48 22 613 32 12

Domena: https://premiumgastro.pl/Opis:


Nie da się ukryć, że dla wielu osób zmywanie naczyń, delikatnie mówiąc, nie jest wymarzonym ani i ulubionym zajęciem. Nawet w domowych warunkach drobna biesiada może skończyć się przysłowiową toną naczyń do niezwłocznego oczyszczenia. A co dopiero powiedzieć o kuchni z prawdziwego zdarzenia – w restauracji czy barze, gdzie zmywanie pochłania bardzo dużo czasu, energii oraz wody…

Warto szukać usprawnień. Jednym z rozwiązań proponowanych do zastosowań komercyjnych w gastronomii jest zmywarka Winterhalter. Można ją zamówić za pośrednictwem strony internetowej premiumgastro.pl. Oprócz sprzedaży produktów firma oferuje kompleksową pomoc doradczą i wdrożeniową przy pełnym wyposażaniu lokalu gastronomicznego dowolnego typu i dowolnej wielkości. Chłodnictwo, higiena, akcesoria, urządzenia – tym zajmuje się wymieniona firma, oferując nie tylko przystępne ceny, ale też możliwość dostawy i montażu.

Jeśli inwestować w zmywarki, to tylko w sposób przemyślany, w sprawdzonym miejscu. Nie warto przepłacać – warto natomiast kupować urządzenia na lata, zwiększające efektywność i jakość pracy.

Opinie:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY