Informacje:


Firma: Segura

Adres: Bohaterów Getta 2

Miejscowość: Siedlce

Kod pocztowy: 08-110

Telefon: 733308269

Domena: https://segura.pl/Opis:


Sklep Segura oferuje przede wszystkim środki czystości do domu, ale w jego ofercie można też znaleźć między innymi odtłuszczacz samochodowy. Podobnie jak środki do czyszczenia powierzchni w domu, produkt ten wyróżnia się bardzo wielką skutecznością, co należy zawdzięczać przede wszystkim temu, iż jest przeznaczony na rynek niemiecki. Jego posiadanie jest wielkim ułatwieniem, gdyż każda osoba, która majsterkuje przy swoim samochodzie, wie, jak trudno jest usunąć tłuste plamy z oleju, ropy czy innych stosowanych w samochodach substancji.

Za pomocą specjalnego odtłuszczacza można pozbyć się takich zanieczyszczeń bez żadnego wysiłku i bez ryzyka, że uszkodzi się czyszczoną powierzchnię. Jego zaletą jest też duża pojemność i doskonała wydajność - już niewielka ilość wystarczy, by odzyskać idealną czystość powierzchni i uwolnić ją od tłustych zacieków.

Opinie:

Użytkownik imotonila dodał komentarz Ocena 3
Myślę, że taki odtłuszczacz "made in Germany", to z pewnością jest skuteczny, w przypadku jeśli chcemy usunąć tłuste ślady po olejach czy innych substancjach. Dzięki takim środkom chemicznym możemy utrzymać czystość w naszych samochodach, bez zbędnego wysiłku.
Opublikowano: 2018-03-26 15:22:23


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY