Metoda pilatesa

Data dodania: 06-11-2017


Informacje:


Firma: Prefer Fitness

Adres: Traugutta 2

Miejscowość: Lębork

Kod pocztowy: 84-300

Telefon: + 48 693 699 359

Domena: https://www.preferfitness.pl/Opis:


Metoda Pilatesa to leczenie poprzez fizjoterapię. Leczenie ruchem może mieć zbawienny wpływ na poszczególne mięśnie ciała, a w szczególności mięśnie:

— ramion,

— nóg,

— kręgosłupa,

— rąk.

Przy pilates ważne jest nie tylko odpowiednie wykonywanie ćwiczeń, ale również posiadanie profesjonalnego sprzętu. Prefer jest marką, która nie tylko sprzedaje dopasowany do potrzeb sprzęt, ale również jest jego producentem.

Dzięki zaopatrzeniu się w specjalne maszyny prosto od producenta można mieć pewność, że ich jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Kontrola jakości na każdym etapie produkcji pozwala na wykrycie jakichkolwiek nieprawidłowości w budowie urządzenia i wyeliminowanie ich. Daje to pewność, że każdy model jest dopracowany, wytrzymały, funkcjonalny i dodatkowo elegancko zrealizowany. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Opinie:

Użytkownik routoron dodał komentarz Ocena 4
Sprzęt dla siłowni czy fitness klubu to domena tej firmy. Myślę, że dbają tam nie tylko o jakość produktów, ale również o również o jego funkcjonalność. To przekłada się na wytrzymałość i bezpieczeństwo w użytkowaniu.
Opublikowano: 2018-10-23 15:23:23


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY