Informacje:


Firma: PPHU NAGLAK Adam Naglak

Adres: Rolnicza 31

Miejscowość: Krotoszyn

Kod pocztowy: 63-700

Telefon: 603 136 799

Domena: https://www.naglak.com.pl/Opis:


Podczas realizacji inwestycji związanej z budową nowego ogrodzenia oraz montażu bramy wjazdowej, często pojawiają się różnego rodzaju drobne pomyłki. W efekcie nierzadko okazuje się, że na stałe zamocowane do konstrukcji zawiasy nie dają możliwości późniejszej korekcji tych nieścisłości. Problem ten można jednak bardzo łatwo rozwiązać, a wszystko to dzięki firmie Naglak, która zajmuje się produkcją takich akcesoriów.

Nowoczesne, wysokiej jakości i świetnie zabezpieczone przed korozją zawiasy regulowane do bram skrzydłowych wytrzymają największe nawet obciążenie. Do tego są one odporne na trudne warunki atmosferyczne i można je zamawiać w doskonałych cenach. Na stronie internetowej naglak.com.pl można zapoznać się już teraz z szerokim wyborem produktów i przekonać się o tym, że oferta ta jest zdecydowanie godna zaufania.

Opinie:

Użytkownik detidotit dodał komentarz Ocena 4
Akcesoria do bram od tego producenta słyną z wysokiej jakości oraz solidnej konstrukcji, co sprawia, że są one niezawodne. Wiem o czy mówię, gdyż mam takie u siebie na posesji. :)
Opublikowano: 2019-04-29 15:49:55


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY