Feminum żel intymny • Aptekawsieci

Data dodania: 26-11-2017


Informacje:


Firma: Malaya Sp. z o.o.

Adres: Mickiewicza 18

Miejscowość: Racibórz

Kod pocztowy: 47-400

Telefon: 324151467

Domena: https://www.aptekawsieci.pl/Opis:


Suchość błony śluzowej w miejscach intymnych może prowadzić do podrażnień oraz skutkuje brakiem przyjemności ze stosunku płciowego. Jeśli z powodu suchości pochwy odczuwasz duży dyskomfort, to koniecznie powinnaś zacząć stosować regularnie żel intymny Feminum. To sprawdzony wyrób medyczny, który pomógł już do tej pory tysiącom kobiet w Polsce, które cierpiały z tego samego powodu, co Ty.
Odwiedź stronę internetową aptekawsieci.pl i sprawdź wszystkie informacje tego sprawdzonego wyrobu medycznego. Zacznij regularnie stosować żel, a już po kilku dniach używania zauważysz znaczącą różnicę. Dzięki temu wyrobowi medycznemu przestaniesz odczuwać nieprzyjemne pieczenie lub świąd spowodowane suchością błony śluzowej pochwy. Stosunek płciowy stanie się również o wiele przyjemniejszy zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego partnera.
Zajrzyj do apteki internetowej Apteka w Sieci, dowiedz się więcej na temat tego produktu i zacznij regularnie go stosować. Jesteśmy pewni, że szybko poczujesz różnicę, z której będziesz bardzo zadowolona!

Opinie:

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY