Informacje:


Firma: Instytut Urody Beauty92

Adres: Krzycka 92

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 53-020

Telefon: 722 350 350

Domena: https://www.beauty92.com.plOpis:


Choć w niedalekiej przeszłości mikrodermabrazja praktykowana była wyłącznie w gabinetach lekarskich, to dziś sytuacja ta uległa zmianie, ponieważ znajduje ona swoje zastosowanie również w kosmetyce. Ich największym atutem jest fakt, że są one całkowicie bezpieczne, a przy tym wysoce skuteczne. Mikrodermabrazja przeprowadzana jest we Wrocławiu przez doświadczonych specjalistów w Instytucie Urody Beauty92.

Najprościej mówiąc, mikrodermabrazja polega na intensywnym złuszczaniu wierzchniej partii skóry oraz naskórka. Tego typu peeling wykonywany jest z wykorzystaniem profesjonalnych i specjalistycznych narzędzi oraz nieszkodliwych oraz sprawdzonych preparatów. Zabieg jest łagodny, przez co ryzyko występowania powikłań jest bliskie zeru. Oznacza to, że klienci mogą cieszyć się gładką i promienną skórą bez jakiegokolwiek zaczerwienienia, czy też podrażnienia.

Opinie:

Użytkownik imeaner dodał komentarz Ocena 3
Dzięki usługom tego salonu urody poczułam się jeszcze bardziej piękna i zadbana. Korzystałam u nich z zabiegu depilacji laserowej oraz mikrodermabrazji i muszę przyznać, że były one przeprowadzone w profesjonalny sposób.
Opublikowano: 2019-05-23 10:53:21


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
SĄSIEDNIE FIRMY